Galabet Yılın Oyunları Turnuvası

Galabet
Galabet

Galabet Yılın Oyunları Turnuvası, Pragmatic Play sağlayıcısının Sugar Rush ve Big Bass Splash oyunlarında geçerli olan bir turnuvadır.

Dünyanın en büyük sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play tarafından düzenlenen bu turnuva 25 Ocak- 5 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak. Yılın en sevilen iki oyununda geçerli olan bu turnuvanın toplam ödül havuzu ise 750.000€ olarak açıklandı.

Yılın Oyunları Turnuvası’na Nasıl Katılabilirsiniz?

Turnuvada geçerli olan her iki oyunda da günlük ödül düşüşleri mevcut. Bu günlük ödül dağıtımlarından herhangi birine katılmak için oyuncuların tek yapması gereken, “Sugar Rush” veya “Big Bass Splash” slot oyununu açmaları ve oynamaları. Tabii bu oyuncuların gerçek parayla minimum 0,50 € ile en az bir gerçek spin almaları gerekiyor. Oyuncuların bulundukları ülkenin kullandığı para pirimi cinsinden 0,50 € tutarının eşdeğer miktarı da geçerli oluyor.  

 Turnuvada Ödül Dağılımı Nasıl?

Galabet Yılın Oyunları Turnuvası’nda, turnuva süresince günlük olarak yayınlanacak ödül düşüşleri mevcut. Bu ödül düşüşleri günlük olarak Sugar Rush oyununda, Big Bass Splash oyununda ise 12 olarak belirlenmiştir. Ayrıca, oyuncular bu günlük ödül düşüşlerinde birden fazla ödül kazanabilir. Şimdi Sugar Rush ve Big Bass Splash oyunlarının ödül dağılım tablolarına bir göz atalım.

Sugar Rush Ödül Düşüşleri Ödül Tablosu

Adet         Miktar

1        5.000 €/£

2        2.500 €/£

3        1.000 €/£

9        500 €/£

75        100 €/£

110        50 €/£

350        20 €/£

450        10 €/£

Big Bass Splash Ödül Düşüşleri Ödül Tablosu

Adet         Miktar

1.        2.000 €/£

2.        1.000 €/£

3.        500 €/£

4.        250 €/£

40.        100 €/£

50.        50 €/£

250.        20 €/£

300.        10 €/£

Yılın Oyunları Turnuvası Genel Kurallar ve Şartlar

Yılın Oyunları Turnuvası’na katılan oyuncuların; oyunlarda gerçek bir spin alması dışında herhangi bir katılım ücreti ödemesine gerek yok. Yani bu turnuvaya katılmak için ek maliyet bulunmuyor. Turnuva süresince gerçekleşen ödül düşüşü tablosu; düzenli olarak güncellenir ve sıralamayı gerçek zamanlı olarak gösterir.

Hak edilen ödüller de katılan oyunların içinde bulunan “Ödüller” sekmesine göre ödenir.

Turnuvaya dahil olan katılımcı oyunlardaki minimum bahsi olan tüm spinler; haftalık turnuva ve günlük ödüllere dahil edilir.

Ayrıca, Drops & Wins turnuvasında dağıtılmayan ödemelerin bir kısmı, bu turnuvadaki oyunculara verilir.

Şununla da ilgilenebilirsiniz: Galabet Güncel iletişim

Galabet Sosyal Takipte Kalın!
Pin Share

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*